Raporty dotyczący zrównoważonego rozwoju

THIMM stawia na zasadę kompleksowej odpowiedzialności we wszystkich sektorach przedsiębiorstwa i wszystkich aspektach łańcucha tworzenia wartości. Perspektywiczne myślenie, zrównoważone działanie i bycie niezawodnym partnerem – to nasza dewiza. Co dokładnie przez to rozumiemy i jakie postępy uczyniliśmy w tym kontekście w ostatnich latach, przedstawiamy w naszym raporcie dotyczącym zrównoważonego rozwoju:

Raport dotyczący zrównoważonego rozwoju THIMM 2020

Aktualny raport dotyczący zrównoważonego rozwoju THIMM 2020 zawiera podsumowanie istotnych tendencji ekologicznych, ekonomicznych i społecznych w latach 2016, 2017, 2018 i 2019. 

Pod nadrzędnym pojęciem „Przemiany“ przedstawiamy między innymi nową koncepcję odpowiedzialności naszego przedsiębiorstwa i restrukturyzację polityki personalnej w Grupie THIMM. Dowiedz się więcej o naszych działaniach i projektach na rzecz zrównoważonego rozwoju w okresie sprawozdawczym oraz o wskaźnikach ekonomicznych. Raport przybliża również sektor produkcji i techniki, analizuje nasz łańcuch dostaw i podsumowuje sytuację na rynku i u naszych klientów. Dzięki temu możesz w przejrzysty sposób śledzić postęp naszych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju. - Wiele się wydarzyło. Przekonaj się o tym sam! 
Ten trzeci raport dotyczący zrównoważonego rozwoju Grupy THIMM został opracowany zgodnie z międzynarodowymi standardami dotyczącymi raportowania zrównoważonego rozwoju GRI z zastosowaniem opcji raportowania „Kluczowe zagadnienia“. 

Pobierz raport dotyczący zrównoważonego rozwoju THIMM 2020.

Aktualizacja wskaźników 2019

Tę aktualizację wskaźników 2019 publikujemy jako etap pośredni. Liczby te obejmują całą Grupę THIMM z 19 zakładami na całym świecie i dotyczą okresu od 2016 do 2018 r.  

Aktualizacja wskaźników 2019.​​​​​​​

Raport dotyczący zrównoważonego rozwoju THIMM 2016

"Ludzie, pomysły, rozwiązania" – pod takim tytułem wyjaśniamy, w jaki sposób rozwinęliśmy naszą koncepcję odpowiedzialności korporacyjnej w latach 2014 i 2015. Głównym zagadnieniem jest łańcuch wartości oraz wymagania związane ze zrównoważonym rozwojem dla naszych klientów z branży produktów przemysłowych i konsumpcyjnych.

Drugi raport dotyczący zrównoważonego rozwoju Grupy THIMM został opracowany zgodnie z międzynarodowymi wytycznymi G4 Globalnej Inicjatywy Sprawozdawczej (GRI) oraz opcją raportowania „Kluczowe zagadnienia“.

Pobierz raport dotyczący zrównoważonego rozwoju THIMM 2016.

Raport dotyczący zrównoważonego rozwoju THIMM 2014

Pierwszy raport dotyczący zrównoważonego rozwoju – ważny krok w realizacji naszej strategii TSR. Dokumentujemy w nim cele i działania naszego przedsiębiorstwa w celu dostarczania innowacyjnych, zasobooszczędnych i ekologicznych produktów i usług, prowadzenia zrównoważonych procesów biznesowych, bycia atrakcyjnym pracodawcą i aktywnym członkiem społeczeństwa.
Raport jest zgodny z wytyczną G3.1 Globalnej Inicjatywy Sprawozdawczej (GRI).

Pobierz raport dotyczący zrównoważonego rozwoju THIMM 2014.

‎Ładuję...