Odpowiedzialność przedsiębiorstwa

corporate-responsibility-THIMM.jpg

Jako firma rodzinna bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność biznesową. Odpowiedzialność przedsiębiorstwa (ang. Corporate Responsibility - CR) oznacza dla nas odpowiedzialne zarządzanie przedsiębiorstwem z myślą o przyszłości. CR obejmuje dla nas trzy obszary: ekonomiczny, ekologiczny i społeczny.

Zrównoważony rozwój i odpowiedzialne działanie

Myślenie na całym świecie jest skierowane na przyszłość. Skupiamy się przy tym na zrównoważonym rozwoju i odpowiedzialnym działaniu. Jako firma rodzinna bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność biznesową. Aby również w przyszłości odnosić sukcesy ekonomiczne, modyfikujemy obecnie naszą strategię społecznej odpowiedzialności biznesu (CR) i definiujemy na nowo obszary tematyczne istotne dla Grupy THIMM. Nasza strategia CR opiera się na trzech filarach: ekonomia, ekologia i kwestie społeczne. Oznacza to dla nas

  • osiąganie długofalowego zysku (ekonomia)
  • efektywne wykorzystanie zasobów (ekologia) oraz
  • bycie cenionym pracodawcą w atrakcyjnym środowisku pracy (kwestie społeczne)

Więcej informacji na temat naszej strategii znajdziesz wkrótce tutaj. W międzyczasie możesz zapoznać się z naszymi dotychczasowymi raportami dotyczącymi zrównoważonego rozwoju lub dowiedzieć się więcej o zasadach odpowiedzialnego działania, zebranych w naszym Kodeksie postępowania.

‎Ładuję...