Efektywny display paletowy: garść dobrego nastroju

25.06.2018 Po godzinach, Chwila wytchnienia, Główka pracuje, Mała czarna, Prachtstück to nazwy nowych mieszanek przekąsek, które są promowane w nowym displayu paletowym. Firma Thimm opracowała i wyprodukowała efektywny ekspozytor do prezentacji wszystkich wymienionych rodzajów przekąsek Alexander Nut Group.
Display paletowy na mieszanki orzechowo-owocowe

Alexander Nut Group Holding GmbH to siostrzana firma europejskiego producenta przekąsek Lorenz Snack-World. Komentując wprowadzenie na rynek nowego produktu, tj. mieszanek orzechowo-owocowych Michael Weber, dyrektor ds. marketingu korporacyjnego Grupy Thimm, informuje o dodatkowym miejscu na ekspozycji: „Dzięki nowemu displayowi paletowemu możemy zagwarantować, że wszystkie rodzaje przekąsek umieszczone w jednym ekspozytorze będą widoczne i łatwe do wyjęcia. W tym celu skonstruowaliśmy dwa poziomy do prezentacji produktów. Osoba wykładająca towar może umieścić na nich kartony regałowe – nie musi ustawiać opakowań pojedynczo w displayu. Pozwala nam to osiągnąć większą efektywność zatowarowania dla Lorenz Snack-World i poprawić prezentację towarów w handlu detalicznym.”

Thimm wytwarza display paletowy 1/4 z fali B w druku offsetowym. Kąty krawędzi, na których stoją górne produkty i wspornik zostały wyprodukowane z laminowanej fali EE, dzięki czemu zapewniają niezbędną stabilność. Topper z wytłoczeniem konturowym został zintegrowany z osłoną ekspozytora – służy wsparciu sprzedaży w detalicznym handlu spożywczym.

O Thimm

Thimm Display to dział Grupy Thimm mieszczącej się w Northeim. Grupa Thimm jest czołowym dostawcą rozwiązań w zakresie opakowań i dystrybucji towarów. Portfolio rozwiązań obejmuje opakowania transportowe i handlowe z tektury falistej, wysokiej jakości stojaki handlowe (ekspozytory), systemy opakowaniowe z różnych połączeń materiałowych oraz produkty drukarskie do dalszego przetwarzania przemysłowego. Szeroki zakres usług związanych z opakowaniami wzdłuż całego łańcucha dostaw uzupełnia gamę produktów. Do grona klientów należą renomowane koncerny ze wszystkich gałęzi przemysłu. To założone w 1949 roku przedsiębiorstwo rodzinne obecnie zatrudnia ponad 3000 pracowników w 19 zakładach w Niemczech, Czechach, Rumunii, Polsce, Francji i Meksyku oraz generuje roczne obroty w wysokości około 601 milionów euro.

 

 

/ 2
  • Michael Weber, kierownik marketingu korporacyjnego
  • Display paletowy na mieszanki orzechowo-owocowe

Jesteś dziennikarzem? Nasze kontakty z prasą są zawsze dostępne, aby odpowiedzieć na Państwa pytania prasowe i medialne. Jesteśmy dla Ciebie. Prosimy o kontakt!

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.