Zrównoważona produkcja Wydajne procesy na rzecz zrównoważonej

12.11.2021 Jako przedsiębiorstwo rodzinne wybiegamy w naszych planach zawsze wprzód, z myślą o przyszłych pokoleniach .

Nieustannie sprawdzamy i certyfikujemy nasze procesy biznesowe pod kątem zrównoważonego rozwoju. W ten sposób ponosimy odpowiedzialność za nasze działania biznesowe, tak aby w jak najmniejszym stopniu wpływały na środowisko.

Co oznacza zrównoważona produkcja we wszystkich zakładach THIMM?

  • Inwestujemy w nowe technologie, aby wzmocnić naszą innowacyjność.
  • Z poczuciem odpowiedzialności wykorzystujemy zasoby w sposób zrównoważony i transparentny w ramach gospodarki obiegowej.
  • W naszej produkcji stawiamy na odnawialne źródła energii i gwarantujemy wysoki poziom efektywności energetycznej.

Naszym celem jest działalność wszystkich zakładów THIMM na wysokim poziomie innowacyjnym i technologicznym. Chcemy przy tym nie tylko zachować, ale także rozszerzyć konkurencyjność naszego rodzinnego przedsiębiorstwa.

Interesują Cię zrównoważone procesy produkcyjne w THIMM? Więcej informacji można znaleźć w rubryce Zrównoważona produkcja: https://www.thimm.de/zrównoważony rozwój/zrównoważona produkcja/

 

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...