Zmiana danych rejestrowych i adresu mailowego firmy United Packaging

16.11.2020 W dniu 12 listopada 2020 r. nastąpiła zmiana firmy Spółki United Packaging S.A. na TOP Packaging S.A.

Zmiana dotyczy tylko firmy – wszystkie pozostałe dane, w tym adres, numery NIP, Regon, KRS, jak również numer rachunku bankowego pozostają bez zmian. Dotychczasowe adresy mailowe pracowników Spółki, podobnie jak numery telefonów i faxów, również nie ulegają zmianie.
Jedynie adres office@unitedpackaging.pl ulega zmianie na biuro@top-packaging.pl.

Zmiana firmy Spółki nie powoduje żadnych modyfikacji w zakresie zaciągniętych przez Spółkę zobowiązań, czy też wzajemnych praw i obowiązków wynikających z zawartych przez Spółkę umów oraz nie wymaga ich aneksowania.

TOP Packaging jest przedsięwzięciem typu joint venture między Grupą THIMM i hiszpańską Grupą Saica. THIMM posiada w nim 51 proc. udziałów, Saica dysponuje pozostałymi 49 proc. Grupa Saica jest jednym z największych producentów papieru recyklingowego na tekturę falistą. Już od końca lat 90. oba rodzinne przedsiębiorstwa z powodzeniem współpracują w ramach strategicznego sojuszu sprzedażowego. 

Skontaktuj się z nami!

Daniel Drozd
Telefon: +48 327 933 340

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...