Wytrzymała kieszonka do ładowania wszystkich smartfonów z tektury falistej

24.05.2018 Ekologiczna kieszonka do ładowania z tektury falistej pasuje do wszystkich powszechnie używanych smartfonów i oferuje skuteczną ochronę podczas ładowania. Dzięki różnorodnym i indywidualnym możliwościom nadruku kieszonka do ładowania z tektury falistej nadaje się optymalnie do kampanii i akcji promocyjnych.
Ekologiczna kieszonka do ładowania z tektury falistej z indywidualnie dostosowanym nadrukiem do akcji promocyjnych

Wytrzymała kieszonka do ładowania z tektury falistej jest ekologiczną alternatywą dla kieszonek do ładowania wykonanych z tworzywa sztucznego. Jednomateriałowe rozwiązanie kieszonki do ładowania wykonanej w 100 procentach z tektury falistej umożliwia prosty recykling. Cyfrowy wydruk umożliwia indywidualne formy zapewniające wymowne i w pełni spersonalizowane wzornictwo, które przeistacza ekologiczną kieszonkę do ładowania z tektury falistej w optymalny nośnik reklamy idealnie sprawdzający się podczas akcji promocyjnych.
Poza ekologicznych i twórczym aspektem praktyczna kieszonka do ładowania z tektury falistej przekonuje do siebie również cechami konstrukcyjnymi. Smartfony są umieszczane w kieszonce do ładowania z tektury falistej mocno i bezpiecznie, aby zapobiec ewentualnemu wypadnięciu.
Proste podłączenie i zamocowanie w gnieździe podkreśla przyjazną użytkownikowi obsługę kieszonki do ładowania z tektury falistej.
Dalsze specyficzne informacje na temat ekologicznej kieszonki do ładowania z tektury falistej dla smartfonów można uzyskać tutaj.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.