Trwały kosz na śmieci z tektury falistej do segregowania odpadów

23.07.2019 Z trwałej i wytrzymałej tektury falistej można produkować nie tylko innowacyjne rozwiązania - opakowaniowe i ekspozycyjne, ale również zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju opakowania wielorazowe, jak na przykład kosze na śmieci. Temat segregowania odpadów to ważna kwestia z zakresu ochrony środowiska - pozwala na ochronę zasobów i rozsądny recykling wartościowych materiałów.

Kosze na śmieci z nadrukiem cyfrowym firmy THIMM stanowią podchwycenie ""zielonej idei"" wnoszenia trwałego wkładu w ochronę środowiska i wzmacniania świadomości konieczności segregowania śmieci. Kosz na śmieci z tektury falistej to ekologiczna alternatywa do zastosowania w domach, firmach, szkołach, urzędach, jak również podczas różnych imprez. Nowoczesna technologia druku cyfrowego daje możliwość elastycznego zadrukowania kosza w każdym momencie. Dzięki temu można dostosować wzór nadruku na koszu do każdej grupy docelowej, a nawet realizować edycje limitowane. Pokrywy do koszy również posiadają nadruki, co umożliwia zróżnicowanie rodzajów odpadów wrzucanych do poszczególnych koszy.
Właściwości konstrukcyjne kosza na śmieci z tektury falistej obejmują jego łatwy montaż - i demontaż oraz możliwość złożenia na płasko, co pozwala na dużą oszczędność miejsca. Spód kosza został zaprojektowany tak, aby można było zrezygnować z dodatkowej taśmy klejącej, a tym samym z zastosowania materiałów obcych w koszu. Zintegrowane uchwyty z tektury falistej po bokach kosza zapewniają wygodne korzystanie z niego i transport.


Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat kosza na śmieci z tektury falistej i udanych przykładów naszych realizacji w praktyce.

 

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...