THIMM THE HIGHPACK GROUP zwycięzcą German Brand Award 2018

21.06.2018 THIMM cieszy się z wyróżnienia German Brand Award 2018 dla swojej marki THIMM THE HIGHPACK GROUP. Marka zdobyła wyróżnienie w kategorii „Industry Excellence in Branding“. Zalicza się tym samym do najlepszych marek na rynku niemieckim.
Ines Friedrich, brand communication i Michael Weber, dyrektor ds. marketingu korporacyjnego THIMM Group (©Lutz Sternstein)

W ramach uroczystego wręczenia nagród w Berlinie jury podkreśliło stopień innowacyjności, konsekwentne zarządzanie i długoterminową komunikację wyróżnionych marek. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w naszej informacji prasowej

Twój kontakt do THIMM:

Cenne informacje o naszych produktach i usługach, jak również THIMM, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów, chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili. Zapraszamy do wyboru:

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) szukamy i znajdziemy je w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.