THIMM ponownie wyróżniony nagrodami POPAI Awards za ekspozytory POS

29.05.2020 Podczas wczorajszej ceremonii wręczania nagród w ramach tegorocznej edycji POPAI D-A-CH Awards firma THIMM została wyróżniona za trzy ekspozytory w punktach sprzedaży (POS). Aż w trzech kategoriach rozwiązania POS firmy THIMM spotkały się z uznaniem jury, zdobywając popularną statuetkę Indianina.
Trzy złote Indianki na POS-Displays by THIMM

Ekspozytor POS dla VON HALLERS

Laureat złotej nagrody POPAI Awards 2020 w kategorii „Napoje, wyroby tytoniowe (tymczasowo)"
Ten ekspozytor POS efektownie prezentuje znany VON HALLERS-GIN firmy Hardenberg-Wilthen w dodatkowym miejscu ekspozycji. Wyrób alkoholowy w znanej szacie graficznej prezentuje się na dwóch poziomach w nowo zaprojektowanym ekspozytorze paletowym. Pod mottem „Kieruj się swoim duchem wynalazcy“ Hardenberg-Wilthen AG prezentuje nową kampanię, którą THIMM ponownie wspierał swoim ekspozytorem POS.

Ekspozytory paletowe Ubisoft „Anno 1800“

Laureat złotej nagrody POPAI Awards 2020 w kategorii „Telekomunikacja i komputery (tymczasowo)"
Wiosną 2019 r. przedsiębiorstwo Ubisoft wprowadziło na rynek niemiecki popularną grę strategiczną na pecety „Anno 1800”. Na start produktu THIMM zaprojektował ekspozytor paletowy w formie historycznego kiosku z gazetami. Wzornictwo jest oparte na epoce rewolucji przemysłowej XIX wieku. Zaprojektowany przez przedsiębiorstwo rodzinne ekspozytor POS spotkał się z uznaniem jury, zdobywając  złotą nagrodę.
Więcej informacji na naszej stronie produktów.

Ekspozytor podłogowy Wala Heilmittel “Dr. Hauschka”

Laureat złotej nagrody POPAI Awards 2020 w kategorii „Uroda i zapachy (tymczasowo)"
Szybki i łatwy montaż, optymalna jednostka wysyłkowa i otwarta koncepcja: Rezultatem jest stonowany, jednakże komunikatywny stojak podłogowy na wysokiej jakości produkty do pielęgnacji twarzy. Na trzech poziomach prezentowane są różne produkty pielęgnacyjne. Na dnie poszczególnych poziomów umieszczone są dopasowane otwory chroniące produkty przed przesunięciem. Zintegrowane uchwyty umożliwiają zaopatrzenie klientów w dodatkowe materiały informacyjne. Logo jest dodatkowo uszlachetnione.
Więcej informacji na naszej stronie produktów.

Skontaktuj się z nami!

Daniel Drozd
Telefon: +48 327 933 340
/ 3
  • Ekspozytor POS dla VON HALLERS
  • Ekspozytory paletowe Ubisoft „Anno 1800“
  • Ekspozytor podłogowy Wala Heilmittel “Dr. Hauschka”

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...