THIMM opracowuje ekologiczną koncepcję punktu sprzedaży dla start-upu Marmetube z Hamburga

30.10.2020 Czas na nowe tradycje - dzięki tej wizji firmy trzej założyciele start-upu zajmującego się żywnością Marmetube wprowadzili na rynek innowacyjne dżemy w tubkach. Z powodzeniem! Poza siedmioma odmianami standardowymi firma z Hamburga oferuje również dwie ograniczone odmiany specjalne owocowego produktu do smarowania pieczywa latem i zimą.
Komunikacja marki i wzrost rozpoznawalności dzięki koncepcji punktu sprzedażu z tektury falistej

Nowatorskie tubki z dżemem są w sprzedaży Już od 2018 r. Pomysł jednego ze współzałożycieli Marmetube, zrodzony w trakcie porannego śniadania, przekonał również dwóch pozostałych członków założycieli. Łatwość użycia, brak pozostałości po maśle w słoiku z dżemem oraz naturalne i ekologiczne składniki to kluczowe elementy udanego produktu do smarowania pieczywa w tubce.

W celu wsparcia wzrostu świadomości i sprzedaży produktów, THIMM opracował holistyczną koncepcję punktu sprzedaży z tektury falistej, która składa się z opakowania wysyłkowego ze zintegrowanymi opakowaniami regałowym i sezonowymi ekspozytorami. Przekonujące rozwiązanie zorientowane na klienta. W ten sposób dwa obszary zastosowań mogą być ujęte w jednym rozwiązaniu opakowaniowym z tektury falistej: Podczas transportu dżemy są chronione przed surowymi wpływami zewnętrznymi i stabilizowane przez dodatkowy uchwyt z tektury falistej w podstawie. W sprzedaży detalicznej górną część opakowania można oddzielić perforacją, dzięki czemu można umieścić je swobodnie na regale lub ekspozytorze.
Ekspozytory z tektury falistej o sezonowym designie prezentują się w punkcie sprzedaży w kolorze czerwonym do standardowych rodzajów produktów, w kolorze fioletowym do limitowanych letnich potraw smakowych, czy niebieskim do nadchodzących rodzajów specjalnych zimą. Dzięki zmienności tacek, dwie lub trzy warstwy na ekspozyturze mogą być układane pojedynczo, w zależności od prezentacji odmiany i wielkości sprzedaży. 

Daj się zainspirować i przeczytaj więcej o innowacyjnych dżemach z tuby naszego entuzjastycznego klienta Marmetube na naszej stronie produktów.

Skontaktuj się z nami!

TOP Packaging
Telefon: +48 327 933 300

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...