THIMM na podium podczas ustanowionej nagrody Display Superstar Award

09.11.2022 THIMM pack'n'display odniósł potrójny sukces w tegorocznym konkursie Display Superstar Award. W kategoriach "Opakowanie", "Tektura falista do transportu towarów" i "Tektura falista do samodzielnego eksponowania" producent opakowań i ekspozytorów został wyróżniony za swoje innowacyjne i zrównoważone rozwiązania w zakresie opakowań. Zwycięzcy zostali nagrodzeni wieczorem 08 listopada na uroczystej gali w "Goldsaal" w Moguncji.

Nagroda Display Superstar Award corocznie honoruje najlepsze promocje w punktach sprzedaży i promocje sprzedaży w dziewięciu różnych kategoriach. Po raz pierwszy obok wystawy odbył się program kongresowy "display Superstar Summit". Tutaj prezentowano praktyczne przykłady i prowadzono wykłady na temat zrównoważonego rozwoju i zautomatyzowanych przestrzeni handlowych. Wszystkie zgłoszone eksponaty mogły być oglądane przez zwiedzających oraz niezależne jury ekspertów. W skład jury weszli menedżerowie marketingu i produktu, decydenci marketingowi z handlu i przemysłu, projektanci produktów, inżynierowie i projektanci marek. Thimm podczas gali wręczenia nagród "display Superstar Night" odebrał trofea za następujące prace.

Opakowania na artykuły dla zwierząt domowych marki Brit Care.

Opakowanie produktu dla naszego klienta Vafo Praha s.r.o. zostaje nagrodzone brązem w kategorii "Opakowanie".

Do filmu

Worek treningowy jako 1/4 ekspozycji marki effect®.

Ekspozycje dla naszego klienta MBG International Premium Brands GmbH zostały nagrodzone srebrem w kategorii "Tektura falista do autoprezentacji (max. ćwierć palety)".

Do filmu

Ekspozycja podłogowa marki ekologicznej Tartex

Ekspozycja dla naszego klienta Allos Hof-Manufaktur GmbH została nagrodzona brązem w kategorii "Ekspozycja produktów z tektury falistej (maks. ćwierć palety)".

Do filmu

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...