Termoizolacyjny pojemnik chłodzący do wysyłki artykułów spożywczych w kontrolowanej temperaturze

04.06.2020 Innowacyjność w połączeniu z trwałością. Pojemnik chłodzący ze zintegrowanymi elementami termoizolacyjnymi "WRAPandCOOL" dla easy2cool jest rozwiązaniem e-commerce, które umożliwia wysyłkę w kontrolowanej temperaturze chłodzonych lub mrożonych produktów w trwałym pudełku wysyłkowym. THIMM produkuje pojemnik z tektury falistej, który easy2cool sprzedaje wraz z elementami termoizolacyjnymi i chłodzącymi jako kompletny pojemnik termoizolacyjny.

W połączeniu z materiałami termoizolacyjnymi i chłodzącymi easy2cool pojemnik z tektury falistej spełnia zasadnicze wymagania dotyczące bezpiecznego transportu wrażliwych na temperaturę produktów, na przykład wyrobów medycznych lub artykułów spożywczych. Pojemnik termoizolacyjny z tektury falistej gwarantuje efektywną termoizolację i stałe chłodzenie produktów wrażliwych na temperaturę w trakcie całego transportu. Zintegrowane maty termoizolacyjne ""paperfloc"" oraz dodatkowe wodne elementy chłodzące ""easyAkku"" firmy easy2cool zapewniają odpowiednią intensywność i czas chłodzenia produktów podczas całego transportu. Suchy lód reguluje też czas i intensywność chłodzenia mrożonych produktów do -18 stopni. Kilkuczęściowy pojemnik chłodzący dla handlu internetowego zapewnia niezawodną wysyłkę produktów schładzanych poniżej 7 stopni lub mrożonych do -18 stopni nawet przez 48 godzin. Atrakcyjne wzornictwo pojemnika termoizolacyjnego gwarantuje indywidualny zadruk z wykorzystaniem nowoczesnej technologii druku cyfrowego, zwiększając przywiązanie do marki i pozytywne doznania przy rozpakowywaniu produktu. Dno i pokrywa trwałego pojemnika termoizolacyjnego posiadają taką samą konstrukcję, co ułatwia szybkie rozłożenie opakowania. Pojemnik termoizolacyjny składa się w ponad 97% z papieru i stanowi tym samym ekologiczną alternatywę dla pojemników termoizolacyjnych ze styropianu lub tworzywa sztucznego. Użytkownik końcowy może oddać ekologiczny pojemnik termoizolacyjny do utylizacji w punkcie zbiórki makulatury.


Więcej informacji o termoizolacyjnym pojemniku chłodzącym "WRAPandCOOL" znajdziesz tutaj.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...