Tektura falista z papieru trawiastego do produkcji ekologicznych ekspozytorów Foodbuzz

24.10.2019 Tektura falista z papieru trawiastego to ekologiczny materiał opakowaniowy. THIMM produkuje obecnie ekspozytory z tektury falistej z papieru trawiastego dla firmy Foodbuzz, promującej start-upy z branży żywieniowej. Ekspozytory z tektury falistej z trawy firma Foodbuzz prezentuje w Bikini Berlin, pierwszej na świecie koncepcyjnej galerii handlowej, we własnym Pop-Up Store.
Tektura falista z papieru trawiastego do produkcji ekspozytorów

THIMM od dawna zajmuje się problematyką wykorzystania innowacyjnych i ekologicznych surowców do produkcji opakowań i ekspozytorów. Tektura falista z papieru trawiastego stanowi dla naszych klientów promujących zrównoważony handel alternatywę dla zwykłej tektury falistej. Podstawą tektury falistej jest papier z trawy. Papier z trawy pozyskiwany jest z gruntów kompensacyjnych dotychczas niewykorzystywanych do produkcji rolniczej. Są one wymagane ustawowo oraz nie są nawożone ani poddawane obróbce chemicznej. Papier z trawy do produkcji tektury falistej jest wytwarzany w ok. 30 proc. z pelletu z trawy i w ok. 70 proc. z makulatury. Pellet z trawy do produkcji papieru jest poddawany wyłącznie obróbce mechanicznej przy minimalnym zużyciu wody i energii.

Tektura falista z papieru trawiastego jest wytwarzana przez THIMM na maszynach do produkcji taktury falistej (WPA) w Niemczech i Republice Czeskiej. Możliwa jest tu również produkcja tektur falistych z papieru trawiastego w kombinacji z tworzywem falistym lub testlinerami.

Tektura falista z papieru trawiastego może być stosowana zarówno do produkcji ekspozytorów, jak i opakowań. Dla firmy Foodbuzz THIMM wyprodukował ekspozytory paletowe z tektury falistej z trawy, stosowane obecnie w Pop-Up Store w galerii handlowej Bikini Berlin.

Potrzebujesz więcej informacji o tekturze falistej z papieru trawiastego? Cieszymy się na Twoje zapytania!

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...