Tacki na margarynę i smarowidła do chleba stają się skutecznymi ekspozytorami

27.11.2019 W układane w stosy tacki z tektury falistej producent żywności Deli Reform pakuje margarynę i smarowidła do chleba. W punkcie sprzedaży tacki te są układane w stosy na palecie. Wraz z innowacyjnymi narożnikami tacki tworzą efektywny ekspozytor POS.
Tacka na margarynę i smarowidła do chleba marki Deli Reform

Wysoką efektywność w punkcie sprzedaży zapewniają tacki z tektury falistej dla Deli Reform. W pełni zautomatyzowane tacki są umieszczane na regałach i w ladach chłodniczych, a także w dodatkowym miejscu ekspozycji: Dzięki układaniu w stosy na paletach i zastosowaniu narożników tacki stają się efektywnym ekspozytorem POS.

Tacki na margarynę i smarowidła do chleba są produkowane techniką flekso-poddruku. Ta innowacyjna metoda druku zwojowego służy do zadrukowania zewnętrznego arkusza papieru, a następnie do produkcji fali EE na tacki. Ta metoda druku pozwala uzyskać najwyższą jakość zadrukowania tacek.

Prosimy również o zapoznanie się z naszym komunikatem prasowym.

  • Tacki i narożniki ekspozytora dla Deli Reform

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...