Sustainable Packaging Solutions

18.11.2020 Ekologiczne rozwiązania opakowaniowe z centrum kompetencji THIMM Sustainable Packaging Solutions. Nasi eksperci zajmują się między innymi wizualizacją koncepcji zrównoważonego rozwoju, recyklingiem w obiegach materiałowych tworzyw sztucznych i tektury falistej oraz zbieraniem danych dla lepszych i zróżnicowanych rozwiązań opakowaniowych zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju.
ekologiczne opakowania obiegi materialowe

Ekologiczne rozwiązania opakowaniowe stale zyskują na popularności. Jako strategiczny partner naszych klientów chcemy być czymś więcej niż tylko dostawcą opakowań, szczególnie jeśli chodzi o inteligentne rozwiązania, wydajność i zrównoważony rozwój.

W październiku 2019 roku powstało centrum kompetencji "Sustainable Packaging Solutions", aby dalej rozwijać i wzmacniać nasze kompetencje doradcze. Koncentrujemy się tutaj na projektowaniu, analizie i wprowadzaniu na rynek ekologicznych rozwiązań opakowaniowych. Powstanie centrum kompetencji umożliwi nam jeszcze szybszą reakcję na trendy zrównoważonego rozwoju niż dotychczas i przekazanie tej korzyści naszym klientom.

 „W pierwszej kolejności chcemy określić wymiar zrównoważonego rozwoju i osiągnąć porozumienie w tej kwestii” – mówi Michael Burkowski, dyrektor centrum kompetencji w THIMM.  „Nasi klienci życzą sobie klarownych deklaracji i potrzebują zrozumiałych wartości”.

 

Skontaktuj się z nami!

THIMM Group
Telefon: +48 327 933 300

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...