Stolička z lepenky s chladicím boxem zaručuje jednoduchou manipulaci a kromě přepravy bez námahy také díky integrovanému chladicímu boxu umožňuje chlazení potravin a nápojů.

21.06.2018 Praktyczny, stylowy i mobilny – stołek tekturowy z pojemnikiem chłodzącym jako doskonałe rozwiązanie do przykuwającej uwagę promocji.
Stołek z tektury falistej z pojemnikiem chłodzącym

Czy to piknik na łące, pełna przygód wycieczka na plażę czy trzymające w napięciu wydarzenie śledzone z przyjaciółmi w miejscu publicznym – stołek tekturowy z pojemnikiem chłodzącym to doskonały towarzysz na różne okazje. Modny i funkcjonalny stołek tekturowy z pojemnikiem chłodzącym zapewnia w każdej chwili stabilne miejsce do siedzenia i możliwość długotrwałego chłodzenia żywności i napojów.

Od transportu po montaż – stołek tekturowy z pojemnikiem chłodzącym jest bardzo przyjazny w użytkowaniu. Wyjątkowe właściwości konstrukcyjne i zintegrowane uchwyty pozwalają na bezwysiłkowy transport oraz szybki i łatwy montaż stołka tekturowego z pojemnikiem chłodzącym. Wyjątkowość stołka tekturowego polega na tym, że zintegrowany pojemnik chłodzący nadaje się do bezpośredniego kontaktu z żywnością, a dzięki pokryciu wewnętrznej strony PE jest odporny na wilgoć.  Zintegrowany funkcjonalny pojemnik chłodzący posiada bezspoinową konstrukcję, chroniącą przed osadzaniem się wody i bardzo dobrze izolującą od wpływów atmosferycznych.
Stołek z tektury falistej z pojemnikiem chłodzącym to nie tylko zalety praktyczne i funkcjonalne – to także możliwość różnorodnego zastosowania w ramach przykuwającej uwagę promocji. Indywidualny wzór sprawia, że stołek z tektury falistej z pojemnikiem chłodzącym jest optymalnym nośnikiem reklamy, oferującym obszerną powierzchnię do komunikacji przez storytelling i prezentację marki.

Dowiedz się więcej o stołku z tektury falistej ze zintegrowanym pojemnikiem chłodzącym.

Twój kontakt do THIMM:

Cenne informacje o naszych produktach i usługach, jak również THIMM, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów, chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili. Zapraszamy do wyboru:

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) szukamy i znajdziemy je w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.