Stojak POS z tektury falistej na autka dla dzieci

07.12.2020 Duża przyjemność z jazdy dla najmłodszych – elektroniczne samochodziki i zestawy zabawek VTech do serialu Netflixa "Tut Tut Autka" trafiają do dziecięcego pokoiku i doskonale prezentują się na stojaku POS z tektury falistej.

Tut Tut Autka to nowy serial na Netflixie dla małych dzieci i przedszkolaków, oparty na popularnych samochodzikach dziecięcych Tut Tut. Zabawki firmy VTech® wprowadzają do handlu figurki samochodowe z nowego serialu. Od stycznia 2020 r. animowany serial jest dostępny na Netflixie i opowiada w uroczy i pełen wdzięku sposób o Tymku Klaksonie, jego rodzinie i przyjaciołach, którzy w Pagórkowie przeżywają ekscytujące przygody i śmieszne sytuacje. Firma VTech® oferuje odpowiednie zabawki do serialu Netflix: Z jednej strony to Tymek Klakson i jego pięciu przyjaciół jako samochodziki mówiące oryginalnymi głosem, z drugiej strony zestawy zabawek z różnych scen filmowych.

Do promocji zabawek poza regałami sklepowymi służy stojak POS z tektury falistej. "Oryginalnej wielkości“ wyścigówka przyciąga wzrok zarówno małych, jak i dużych klientów, zachęcając do zakupów. Na schodkowych poziomach ekspozytora prezentowane są różne samochodziki oraz kompletne zestawy. Wybrzuszenia na ekspozytorze przypominają realistyczny samochód – Tymek Klakson w dużym formacie! Zabawki można wyjmować z dwóch stron. Ponadto z każdej strony można podziwiać różnorodny świat Tut Tut Autek firmy VTech. Oprócz sześciu autek elektronicznych program uzupełniają trzy zestawy zabawek.

VTech ® to światowy lider w produkcji elektronicznych zabawek edukacyjnych dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat. W 1992 r. powstała w Filderstadt niemiecka filia międzynarodowego koncernu z siedzibą w Hongkongu. Jako pionier w dziedzinie zabawek edukacyjnych firma VTech ® opracowuje wysokiej jakości innowacyjne produkty edukacyjne, które wspomagają rozwój dzieci i łączą naukę z przyjemnością. Portfolio sięga od zabawek dla małych dzieci, poprzez zabawki dla przedszkolaków, jak system nauki MagiBook ®, aż po kamery cyfrowe KidiZoom ®. Na całym rynku produktów dla niemowląt/małych dzieci oraz w segmencie elektronicznej rozrywki i komputerów edukacyjnych VTech ® jest liderem w Niemczech. Więcej informacji: www.vtech.de.

Więcej informacji, cechy techniczne i zalety stojaka POS z tektury falistej znajdziesz na naszej stronie produktowej z odpowiednimi materiałami zdjęciowymi.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...