Rozwiązania opakowaniowe firmy THIMM ponownie zdobywają tytuł Obal roku!

07.06.2018 W przeszłości marka THIMM była kilkakrotnie nagradzana w ramach czeskiego konkursu branży opakowaniowej Obal roku. Również obecnie jury doceniło rozwiązania opakowaniowe THIMM, przyznając prestiżowy tytuł opakowania roku 2018 aż siedmiu z nich!

Pod koniec maja w Pradze składające się z ekspertów jury czeskiego konkursu Obal roku 2018 zaopiniowało, przetestowało i sprawdziło XX zgłoszonych produktów. Oceniano w 11 kategoriach i wyłoniono łącznie XX zwycięzców. Wśród nich również w tym roku znalazły się innowacyjne rozwiązania opakowaniowe firmy THIMM.

Nagrodę otrzymało aż siedem produktów THIMM!

W kategorii ekspozytory POP&POS wyróżniono miniekspozytor na artykuły spożywcze do degustacji zaprojektowany dla ekologicznej piekarni Zemanka oraz ekspozytor sprzedażowy dla firmy Sanella. Ekspertów przekonało także opakowanie prezentowe na książki i opakowanie sprzedażowe na zabawki, które uzyskały wyróżnienia w kategorii opakowań prezentowych. W obszarze e-commerce uznanie jury zyskało sobie niezwykłe opakowanie wysyłkowe na książki oraz THIMM secureLock dla sklepu internetowego yamo. W kategorii motoryzacja / opakowania transportowe i przemysłowe wyróżnienie zdobyło opakowanie na uchwyt na monitor.

Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się podczas konferencji PackSummit 4 października 2018 r. w Pradze.

Twój kontakt do THIMM:

Cenne informacje o naszych produktach i usługach, jak również THIMM, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów, chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili. Zapraszamy do wyboru:

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) szukamy i znajdziemy je w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.