Również opakowania grupy THIMM przeznaczone do handlu elektronicznego wygrywają w konkursie Obal roku 2018!

24.10.2018 Oprócz wyróżnień w kategoriach Ekspozytory POP i POS oraz Branża samochodowa/ opakowania transportowe i przemysłowe grupa THIMM, dzięki dwóm opakowaniom przeznaczonym do handlu elektronicznego, odniosła również sukces w czeskim konkursie o nagrodę dla opakowań Obal roku 2018. Oba opakowania znajdujące zastosowanie w handlu elektronicznym łączą w sobie indywidualizm i efektywne wykorzystanie materiałów z innowacyjnymi rozwiązaniami zapewniającymi optymalną ochronę produktów.
Dwa opakowania do handlu elektronicznego wygrywają w konkursie Obal roku 2018.

Wyróżnione zostało indywidualne opakowanie do sprzedaży elektronicznej nowej książki czeskiej sportsmenki Gabrieli Koukalovej. To zindywidualizowane rozwiązanie zapewnia kompleksową ochronę produktów, a ponadto posiada uchwyt do noszenia wykonany z tektury falistej. Drugim zwycięzcą było opakowanie THIMM secureLock dla producenta dań w formie papek dla niemowląt yamo. Dzięki zintegrowanemu, wykonanemu z tektury falistej zamknięciu umożliwiającemu łatwe stwierdzenie prób jego otwarcia opakowania tego nie da się otworzyć bez uszkodzenia. W ten sposób zapewniona jest nienaruszalność zawartości, która jest ważnym czynnikiem zwłaszcza w przypadku wrażliwych towarów.

Więcej informacji na ten temat podanych jest w komunikacie prasowym lub na naszych stronach produktowych Opakowanie wysyłkowe do książek.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.