Również opakowania grupy THIMM przeznaczone do handlu elektronicznego wygrywają w konkursie Obal roku 2018!

24.10.2018 Oprócz wyróżnień w kategoriach Ekspozytory POP i POS oraz Branża samochodowa/ opakowania transportowe i przemysłowe grupa THIMM, dzięki dwóm opakowaniom przeznaczonym do handlu elektronicznego, odniosła również sukces w czeskim konkursie o nagrodę dla opakowań Obal roku 2018. Oba opakowania znajdujące zastosowanie w handlu elektronicznym łączą w sobie indywidualizm i efektywne wykorzystanie materiałów z innowacyjnymi rozwiązaniami zapewniającymi optymalną ochronę produktów.
Dwa opakowania do handlu elektronicznego wygrywają w konkursie Obal roku 2018.

Wyróżnione zostało indywidualne opakowanie do sprzedaży elektronicznej nowej książki czeskiej sportsmenki Gabrieli Koukalovej. To zindywidualizowane rozwiązanie zapewnia kompleksową ochronę produktów, a ponadto posiada uchwyt do noszenia wykonany z tektury falistej. Drugim zwycięzcą było opakowanie THIMM secureLock dla producenta dań w formie papek dla niemowląt yamo. Dzięki zintegrowanemu, wykonanemu z tektury falistej zamknięciu umożliwiającemu łatwe stwierdzenie prób jego otwarcia opakowania tego nie da się otworzyć bez uszkodzenia. W ten sposób zapewniona jest nienaruszalność zawartości, która jest ważnym czynnikiem zwłaszcza w przypadku wrażliwych towarów.

Więcej informacji na ten temat podanych jest w komunikacie prasowym lub na naszych stronach produktowych Opakowanie wysyłkowe do książek.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.