Przyjemność grania w połączeniu z tekturą falistą

03.12.2018 Japońska firma Nintendo prezentuje kolejną prawdziwą innowację – Nintendo Labo. Aplikacja zaprasza do budowania, gry i odkrywania – łącząc cyfrową zabawę z kreatywnym majsterkowaniem. Nintendo znalazło w Thimm właściwego partnera do produkcji potrzebnych do tego celu arkuszy tektury falistej na Europę.
Nintendo Labo gwarantuje innowacyjną przyjemność grania.

Ze wstępnie pociętych arkuszy papieru można zbudować różne rzeczy – wędkę, robota, pianino, sterowanie do łodzi podwodnej, samolot i samochód, a także wiele więcej. Nie są do tego potrzebne ani klej, ani inne pomoce. Oczywiście można te tak zwane Toy Con malować i naklejać na nie różne ozdoby – na co tylko pozwoli kreatywność autora. Te małe i duże dzieła sztuki łączone są następnie z konsolą TV i wtedy zaczyna się przyjemność grania.

Tektura falista staje się w przypadku Nintendo Labo interaktywnym elementem produktu końcowego, który musi działać bez najmniejszego zarzutu, aby nie zakłócać maksymalnej przyjemności z gry. Ambitny, niezwykle interesujący projekt dla ekspertów opakowaniowych z THIMM – więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w naszej informacji prasowej.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.