Przyjazne środowisku kartony wysyłkowe: bezpieczne i komunikatywne

13.02.2020 Przedsiębiorstwo tekstylne Snocks stosuje przyjazne środowisku kartony do wysyłki skarpet i szortów. THIMM produkuje przyjazne środowisku kartony wysyłkowe z 70 proc. makulatury i 30 proc. włókien trawy. Nadrukowany kod QR zapewnia cyfrową komunikację przyjaznych środowisku kartonów z klientami. Konstrukcja kartonów umożliwia bezpieczne zamykanie bez dodatkowych taśm pakowych. To ekologiczne zamknięcie chroni jednocześnie przed nieautoryzowanym dostępem do tekstyliów.
Przyjazne środowisku kartony wysyłkowe na skarpety i szorty marki Snocks

Przedsiębiorstwo Snocks z Mannheim sprzedaje w sklepie online tekstylia jak skarpety i szorty oraz wysyła je teraz w trwałych i przyjaznych środowisku kartonach. Pozwala to obniżyć ślad CO2 produktów. THIMM zaprojektował w tym celu karton, który nie wymaga użycia taśmy klejącej, zszywek ani innych pomocniczych materiałów opakowaniowych - mechanizm zamykania jest częścią składową ekologicznego kartonu. Po zamknięciu ekologicznego kartonu nie można go już otworzyć bez uszkodzenia. Chroni to zawartość opakowania przed nieautoryzowanym dostępem podczas wysyłki. Odbiorca może łatwo otworzyć ekologiczny karton za pomocą zrywanej perforacji.

O aspektach ekologii informuje sam przyjazny środowisku karton: nadrukowany kod QR odsyła do strony głównej, na której konsument bezpośrednio uzyska odpowiednie informacje.

Za najlepsze rozwiązanie logistyczne nagrodzono ostatnio przyjazne środowisku kartony w Berlinie. Na wieczornej ceremonii wręczenia nagród 12 lutego 2020 r. kartony wyróżniono nagrodą „E-Commerce Germany Award” w kategorii „Best Logistic Solution”.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.