Promotional Gift Award dla opakowania prezentowego

22.03.2018 Opakowanie prezentowe THIMM Multipack | gift na napoje przekonało ekspertów – pięcioosobowe jury przyznało firmie THIMM nagrodę Promotional Gift Award 2018 w kategorii „Produkt na zamówienie”.

Opakowanie prezentowe THIMM Multipack | gift to konstrukcja przygotowana na indywidualne zamówienie, opracowana przez projektanta Martina Zicha. Mieści w sobie sześć butelek piwa i kufel, który jednocześnie służy jako uchwyt opakowania. Opakowania można układać w stosy, ponieważ wystający uchwyt jest odpowiednio zabezpieczony przez konstrukcję. THIMM Multipack | gift idealnie nadaje się na specjalne akcje i kampanie reklamowe.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszym komunikacie prasowym, a szczegółowe dane techniczne – na stronie produktu THIMM Multipack | gift.

 

 

Twój kontakt do THIMM:

Cenne informacje o naszych produktach i usługach, jak również THIMM, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów, chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili. Zapraszamy do wyboru:

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) szukamy i znajdziemy je w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.