Promocyjne pudełko wysyłkowe dla Outfittery z wartością dodaną

09.04.2019 Opakowanie wysyłkowe Outfittery to efektywne reklamowo opakowanie wysyłkowe, które oferuje duży potencjał komunikacyjny do opowiadania historii i ukierunkowanego podejścia do klienta dzięki możliwości drukowania na całej powierzchni. To sprawia, że marka dostarcza jeszcze silniejszych wrażeń.
Ekskluzywne pudełko wysyłkowe Outfittery

Zintegrowany uchwyt do przenoszenia umożliwia uproszczoną obsługę podczas przenoszenia opakowania wysyłkowego. Dodatkowo, pudełko wysyłkowe Outfittery może być używane jako eleganckie pudełko upominkowe lub jako walizka. Pudełko wysyłkowe oferuje dwa rozwiązania w jednym z dodatkową korzyścią dla możliwości ponownego wykorzystania. Już przy dostawie towarów pudełko wysyłkowe Outfittery przyciąga uwagę odbiorcy ekskluzywną prezentacją marki i zwiększając radość w oczekiwaniu na rozpakowanie. Pudełko wysyłkowe Outfittery można dostosować pod względem rozmiaru i świetnie nadaje się zwłaszcza do e-handlu i do idealnej wysyłki tekstyliów, modnych przedmiotów  i mody.

Więcej informacji na temat pudełka wysyłkowego Outfittery można znaleźć na stronie produktu.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.