Projektanci z THIMM otrzymali za swoje projekty nagrody Opakowanie roku 2018.

11.10.2018 W ramach tegorocznej konferencji PackSummit 2018 na początku października odbyła się również ceremonia przekazania nagród zwycięzcom konkursu Opakowanie roku 2018.

W kategorii „Opakowanie na prezent” zwyciężyły dwa rozwiązania opakowaniowe od THIMM Packaging Všetaty: sprzedażowe opakowanie na prezent na pluszaka postaci Alzak oraz zestaw opakowań na prezent na książki Gabrieli i Petra Koukalovych.

W kategorii „Transport / Opakowania do przewozu i opakowania przemysłowe” sukces osiągnęło opakowanie na uchwyt do monitora firmy THIMM Packaging Systems Chotětov. Projektanci z THIMM ponownie pokazali swoją zaawansowaną wiedzę fachową oraz wielkie umiejętności w zakresie projektowania opakowań z tektury falistej.

Szczegóły w naszym artykule prasowym.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.