Projektanci z THIMM otrzymali za swoje projekty nagrody Opakowanie roku 2018.

11.10.2018 W ramach tegorocznej konferencji PackSummit 2018 na początku października odbyła się również ceremonia przekazania nagród zwycięzcom konkursu Opakowanie roku 2018.

W kategorii „Opakowanie na prezent” zwyciężyły dwa rozwiązania opakowaniowe od THIMM Packaging Všetaty: sprzedażowe opakowanie na prezent na pluszaka postaci Alzak oraz zestaw opakowań na prezent na książki Gabrieli i Petra Koukalovych.

W kategorii „Transport / Opakowania do przewozu i opakowania przemysłowe” sukces osiągnęło opakowanie na uchwyt do monitora firmy THIMM Packaging Systems Chotětov. Projektanci z THIMM ponownie pokazali swoją zaawansowaną wiedzę fachową oraz wielkie umiejętności w zakresie projektowania opakowań z tektury falistej.

Szczegóły w naszym artykule prasowym.

Twój kontakt do THIMM:

Cenne informacje o naszych produktach i usługach, jak również THIMM, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów, chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili. Zapraszamy do wyboru:

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) szukamy i znajdziemy je w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.