Powstanie sklepu internetowego z opakowaniami kartonowymi i akcesoriami: www.kartonara.de

09.04.2018 Grupa THIMM stworzyła swój pierwszy start-up: w marcu 2018 roku pod nazwą „KARTONARA®” powstał niemiecki sklep internetowy oferujący standardowe opakowania kartonowe i akcesoria. Na stronie www.kartonara.de przedstawiciele firm i osoby prywatne mogą kupować online niedrogie opakowania kartonowe przez całą dobę.
Sklep internetowy z opakowaniami kartonowymi

Asortyment sklepu internetowego KARTONARA® odzwierciedla kompetencje całej Grupy THIMM. Klienci sklepu internetowego otrzymują opakowania kartonowe, składane pudełka, kartony do przeprowadzek i wysyłki towarów bezpośrednio od producenta z zakładów produkcyjnych THIMM, których ugruntowana pozycja na rynku pozwala zapewnić wysoką jakość, wydajność procesów, sprawny rozwój opakowań oraz optymalizację kosztów logistycznych i materiałowych. Dostępne cenowo opakowania kartonowe mogą być wykonane z brązowej lub białej tektury falistej i są oferowane w wielu różnych wersjach i rodzajach. Oprócz opakowań kartonowych na platformie dostępne są taśmy klejące, dyspensery ręczne do taśm, folie stretch, wypełniacze do paczek: poduszki powietrzne i chipsy do pakowania oraz inne akcesoria.

Sklep internetowy KARTONARA® jest nowym cyfrowym kanałem dystrybucji rodzinnego przedsiębiorstwa THIMM, poprzez który pracownicy małych i średnich firm oraz osoby prywatne mogą zaopatrywać się w niedrogie opakowania kartonowe.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego KARTONARA® na stronie www.kartonara.de

Twój kontakt do THIMM:

Cenne informacje o naszych produktach i usługach, jak również THIMM, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów, chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili. Zapraszamy do wyboru:

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) szukamy i znajdziemy je w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.