Popularny bęben skrzynkowy „cajón” z tektury falistej

16.05.2018 Cajón – instrument perkusyjny z Kuby i Peru od wielu lat odgrywa istotną rolę na światowej scenie muzycznej. Obecnie cajón – instrument przypominający bęben – dostępny jest nie tylko z litego drewna, lecz także w wielu innych wariantach materiałowych, jak tektura falista.

Trwałym i niedrogim wariantem, który przekonuje przede wszystkim przyjaznym dla użytkownika transportem i budową, jest cajón z tektury falistej. Cajón można zabrać ze sobą w złożonym boksie i zmontować w dowolnym miejscu w ciągu 30 sekund. Ponadto nadający się do skompresowania cajón z tektury falistej zajmuje mało miejsca i można go łatwo przewozić. Cajón z tektury falistej niewiele traci także pod względem brzmienia i dźwięku. Idealny instrument na start dla dużych i małych, początkujących i profesjonalistów. Dzięki dużym powierzchniom bocznym można zrealizować niemal każdą formę zadruku i promocji. Idealnie nadaje się na wspaniałą akcję reklamową w ramach wyjątkowego wydarzenia.

Czy udało nam się Państwa zainteresować? Tutaj dowiedzą się Państwo jeszcze więcej o cajónie z tektury falistej.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.