POPAI D-A-CH Award 2021: Oto zwycięzcy!

04.06.2021 THIMM został wyróżniony w konkursie POPAI D-A-CH Award 2021 w kategoriach "Podróże, czas wolny oraz motoryzacja, sport i gry" oraz "Uroda i zapachy" trzema brązowymi medalami.

Organizacja i realizacja tegorocznego konkursu POPAI D-A-CH Award odbyły się w obliczu globalnej pandemii całkowicie w trybie cyfrowym. Tegoroczni zwycięzcy zostali ogłoszeni na wirtualnej gali POPAI transmitowanej na żywo na kanale YouTube.

  • Świąteczny stojak ekspozycyjny "Green Christmas" producenta kosmetyków naturalnych Weleda (Zdobywca brązowego medalu POPAI D-A-CH Award 2021 w kategorii „Urodai zapachy“)

Ekologiczne i oszczędne gospodarowanie zasobami jest mocno zakorzenione w zasadach postępowania firmy Weleda. Ekspozytory wyróżnione nagrodą POPAI firmy Weleda to doskonałe połączenie tematyki Bożego Narodzenia i zrównoważonego rozwoju, efektownie prezentujące produkty kosmetyczne w punkcie sprzedaży. Więcej informacji na temat tego brązowego medalu w konkursie POPAI można znaleźć w naszym komunikacie prasowym.

  • Ekspozytory podłogowe na zabawki edukacyjne "Tut Tut Tut Autka" firmy VTech (Zdobywca brązowego medalu konkursu POPAI D-A-CH Award w kategorii „Podróże, czas wolny oraz motoryzacja, sport i gry“)

Elektroniczne zestawy zabawek i pojazdy, które przedstawiają postacie serii Netflix o tej samej nazwie, prezentowane są w wyróżnionym nagrodą POPAI w ekspozytorze podłogowym: Ekspozytor prezentuje bohatera serialu Tymka Klaksona w skali 1:1. Dzięki wysokości 160 cm i powierzchni podstawy europalety ekspozytor jest atrakcyjnym elementem wyposażenia sklepów z zabawkami. Więcej informacji na temat tego brązowego medalu w konkursie POPAI można znaleźć w naszym komunikacie prasowym.

  • Opakowanie wysyłkowe z bezpiecznym zamknięciem do sklepu internetowego Salwa Petersen (Zdobywca brązowego medalu POPAI D-A-CH Award 2021 w kategorii „Urodai zapachy“)

Start-up specjalizuje się w produktach do pielęgnacji włosów: Właścicielka Salwa Petersen łączy tradycyjne przepisy z jej rodzinnego Czadu z nowoczesnymi technologiami. W przypadku pierwszego opakowania wysyłkowego młodej firmy nacisk położono nie tylko na ochronę produktu i bezpieczną wysyłkę towaru, ale również na przyciągający wzrok wygląd. Więcej informacji na temat tego brązowego medalu w konkursie POPAI można znaleźć w naszym komunikacie prasowym.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...