Ponowne wyróżnienie EcoVadis: THIMM otrzymuje srebrny medal

09.09.2021 W ocenie EcoVadis THIMM ponownie uzyskał srebrny medal EcoVadis. Wyróżnienie EcoVadis plasuje Grupę THIMM w czołówce 10% przedsiębiorstw ocenionych w tej branży.
Wyróżnienie EcoVadis: THIMM otrzymuje srebrny medal

Ocena EcoVadis obejmuje 21 kryteriów podzielonych na cztery obszary tematyczne: środowisko, prawa pracownicze i prawa człowieka, etyka i zrównoważone zaopatrzenie w surowce. Zagadnienia lub kryteria są oparte na międzynarodowych standardach zrównoważonego rozwoju, takich jak konwencje Międzynarodowej Organizacji Pracy (konwencje ILO) lub standard Globalnej Inicjatywy Sprawozdawczej (GRI).

Na przykład w zakresie ochrony środowiska firma THIMM uzyskała punkty w rankingu za transparentną sprawozdawczość wskaźników środowiskowych w raporcie dotyczącym zrównoważonego rozwoju THIMM. W zakresie praw pracy i człowieka pozytywnie oceniono na przykład kodeks postępowania, szkolenia podnoszące wrażliwość na istniejące wyzwania oraz elastyczną organizację pracy dla pracowników.

Co to jest EcoVadis? Jako uznana i niezależna platforma weryfikacyjna EcoVadis ocenia wg międzynarodowych standardów społeczną odpowiedzialność przedsiębiorstw. Celem platformy EcoVadis jest uhonorowanie i promowanie osiągnięć przedsiębiorstw w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu.

Wyróżnienie EcoVadis obowiązuje przez rok.

Aktualny ranking i wyróżnienie  EcoVadis ukazały ważny potencjał rozwoju, na którym skupi się firma THIMM w celu wdrożenia ukierunkowanych na przyszłość działań usprawniających.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...