Pojemniki KLT – nowa generacja

05.02.2021 Pojemniki KLT firmy THIMM już od dawna sprawdzają się u naszych klientów. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom powstaje nowa generacja pojemników KLT.


Pojemniki KLT z tektury falistej to opakowania o zmiennej wielkości, optymalnie nadające się do transportu i przechowywania produktów. Dają się łatwo układać w stosy i są dostępne w różnych rozmiarach.

Ponieważ nasze pojemniki KLT składają się w 100% z tektury falistej, mogą być w całości poddane recyklingowi i są tym samym w wysokim stopniu ekologiczne. Dzięki przemyślanym udoskonaleniom konstrukcyjnym udało nam się podnieść ich walory ekologiczne i zoptymalizować pięć rozmiarów serii 17.


Dzięki zredukowaniu powierzchni brutto nawet o 36% znacznie zmniejszyliśmy zużycie materiału i energii. Pozytywne właściwości pojemnika KLT pozostały przy tym w pełni nienaruszone. 

Dowiedz się więcej o pojemnikach KLT z tektury falistej i odkryj nowe ulepszone rozwiązania „nowej generacji“.
 

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...