Osłona przeciwsłoneczna z kartonu

03.05.2018 Ochrona przeciwsłoneczna i źródło cienia w jednym – osłony przeciwsłoneczne firmy THIMM chronią wnętrze samochodu przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym. Możliwość indywidualnego nadruku nada Twojej osłonie przeciwsłonecznej indywidualny charakter.

W lecie osłona przeciwsłoneczna to niezbędne wyposażenie, podobnie jak krem z filtrem na skórę czy okulary przeciwsłoneczne na oczy. Samochody również należy chronić przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym. Rozwiązanie: Osłony przeciwsłoneczne z kartonu firmy THIMM. Osłony przeciwsłoneczne gwarantują odpowiednią ochronę w gorące dni. Dzięki zastosowaniu kartonu powstała optymalna, zgodna z zasadami zrównoważonego rozwoju alternatywa dla osłon przeciwsłonecznych z tworzyw sztucznych i aluminium. Osłonę przeciwsłoneczną z kartonu należy po prostu zatrzasnąć za przednią szybą samochodu. Po użyciu można ją łatwo i wygodnie złożyć. Osłonę przeciwsłoneczną można zredukować do niewielkiego formatu – a dzięki zintegrowanym magnesom nie rozłoży się sama. Jest łatwa do schowania w samochodzie i w każdej chwili gotowa do użycia.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.