opTHIMMalizacja – zmniejszaj koszty opakowań, procesów i logistyki dzięki optymalizacji portfolio

10.08.2020 W trakcie optymalizacji portfolio przeanalizujemy cały proces w całym Supply Chain pod kątem korzyści w zakresie kosztów i zrównoważonego rozwoju. THIMM Consulting stawia na podejście całościowe, uwzględniające obszar wewnętrzny i zewnętrzny. Mogą Państwo liczyć na kompleksowe podejście i oszacowanie potencjału oszczędności.
opTHIMMalizacja: Pokażemy Państwu korzyści z optymalizacji portfolio

Przyjrzymy się Państwa procesom, maszynom i opakowaniom. Nasi eksperci podpowiedzą Państwu rozwiązanie indywidualnego problemu i znajdą dla Was najlepsze rozwiązanie. Nasi specjaliści od opakowań bazują na doskonałej znajomości procesów i doświadczeniu obejmującym wiele obszarów.
Struktury Państwa i Waszych klientów nieustannie się rozrastają z biegiem lat, co może prowadzić do rozbudowania asortymentu opakowań. Nasi eksperci przeanalizują Państwa portfolio opakowaniowe pod kątem rodzajów i kosztów opakowań, a także materiału i wielu innych aspektów, podpowiadając działania optymalizujące. 

Przyjrzymy się także wykorzystywanej procedurze druku, całemu łańcuchowi procesowemu wzdłuż Supply Chain oraz obszarowi logistyki. Wskażemy Państwu sposób na zwiększenie wydajności i cięcie kosztów. A najnowocześniejsze technologie i sprawdzone standardy pomogą w zapewnieniu płynnego wdrożenia nowych rozwiązań.
Optymalizacja portfolio to nie tylko korzyść dla Państwa, ale także wkład w zyskujący na znaczeniu aspekt zrównoważonego rozwoju dzięki ograniczeniu emisji CO2 oraz lepszemu wykorzystaniu zasobów i surowców.

 

Skontaktuj się z nami!

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...