Opakowanie z wyściółką z tektury falistej zabezpiecza zestaw do samodzielnego montażu autka dla dzieci

29.08.2019 Ekologiczne opakowanie jest wyposażone w wyściółkę unieruchamiającą z tektury falistej. Mieści się w nim 49 pojedynczych części zestawu do samodzielnego montażu autka marki RePello „Formuła”. Jury czeskiego konkursu Obal roku nagrodziło opakowanie z wyściółką w kategorii „E-commerce”.
Opakowanie z wyściółką na samochodziki składające się z 49 części

Firma THIMM opracowała i wyprodukowała ekologiczne opakowanie z wyściółką dla czeskiej firmy RePello, która od 2015 roku wytwarza innowacyjne zabawki z drewna. Opakowanie z wyściółką zawiera zestaw do samodzielnego montażu autek, składający się z jedenastu głównych części, licznych elementów połączeniowych i sześciu komponentów dodatkowych wybieranych przez klienta. Opakowanie z wyściółką jest skonstruowane w taki sposób, aby unieruchomić i wysłać można było zarówno stałe, jak i opcjonalne elementy konstrukcyjne. Ponadto opakowanie z wyściółką można zastosować do wszystkich seryjnych wersji autka RePello.

Opakowanie z wyściółką wykonane jest z brązowej fali EE, co jest zgodne z proekologicznym ukierunkowaniem marki RePello. Podczas produkcji opakowania z wyściółką celowo zrezygnowano z użycia pianek i folii. Również motyw nadruku na opakowaniu z wyściółką koresponduje z ekologicznym image'em firmy.

Podczas czeskiego konkursu Obal roku opakowanie z wyściółką zachwyciło również fachowe jury: stworzone dla marki Repello opakowanie z wyściółką zostało nagrodzone w kategorii „E-commerce”.

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat kosza na śmieci z tektury falistej i udanych przykładów naszych realizacji w praktyce.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...