Opakowania do wysyłki żywności i produktów medycznych w kontrolowanej temperaturze

12.03.2018 iF Design Award to od 65 lat międzynarodowy uznany wyznacznik dobrego designu. Niezależne jury eksperckie wyróżniło opakowanie „THIMM COOLandFREEZE“ do wysyłki w kontrolowanej temperaturze. Opakowanie to umożliwia wysyłkę niechłodzonych, chłodzonych i mrożonych produktów razem w jednym opakowaniu. Uroczyste rozdanie nagród iF Design Awards odbyło się 9 marca w BMW Welt w Monachium.
Opakowania do wysyłki żywności i produktów medycznych w kontrolowanej temperaturze

Opakowanie do wysyłki w kontrolowanej temperaturze nadaje się doskonale do transportu wrażliwych na temperaturę artykułów spożywczych i produktów medycznych, przewożonych w ciągu 48 godzin. Możliwe jest również połączenie z produktami niewrażliwymi na temperatury. Różne strefy temperaturowe tworzone są w dwuczęściowym opakowaniu wierzchnim za pomocą modułowych wkładek. Zastosowane elementy chłodzące pozwalają na regulowanie intensywności i czasu trwania chłodzenia produktu.

Opakowanie„THIMM COOLandFREEZE“ z tektury falistej do przewozu w kontrolowanej temperaturze stanowi zgodną z zasadami zrównoważonego rozwoju alternatywę dla standardowych rozwiązań z polistyrenu i plastiku.

Szczegółowe informacje techniczne znajdą Państwo na stronie informacyjnej naszego produktu lub w naszej informacji prasowej na temat opakowań do transportu w kontrolowanej temperaturze.

Twój kontakt do THIMM:

Cenne informacje o naszych produktach i usługach, jak również THIMM, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów, chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili. Zapraszamy do wyboru:

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) szukamy i znajdziemy je w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.