Obal roku 2019: Opakowania firmy THIMM przekonały jury konkursu Obal roku!

25.06.2019 Do tytułu Obal roku 2019 (Opakowanie Roku 2019) przedłożono rozwiązania opakowaniowe stworzone przez Grupę THIMM. Jury czeskiego konkursu Obal roku obradowało w dniach od 18 do 20 czerwca, oceniając opakowania pod kątem innowacyjności, ochrony produktu, oczekiwań konsumentów i zrównoważonego rozwoju, a także marketingu. Pod uwagę wzięto również kwestie związane z ustawodawstwem.
Obal roku 2019 opakowanie roku zwycięzca THIMM

Wśród łącznie 100 przedłożonych do konkursu Obal roku 2019 propozycji znalazły się także rozwiązania opakowaniowe firmy THIMM.

Podczas After Judging Coctail Party nieoficjalnie podano do wiadomości zwycięzców konkursu na najlepsze opakowanie Obal roku. Jury, którego przewodniczącą była inż. Jana Zizkova, wyróżniło 5 rozwiązań marki THIMM:


Jesteśmy bardzo dumni z tego, że firma THIMM – podobnie jak w zeszłych latach – również w tym roku została wyróżniona w konkursie Obal roku! Konkurs na najlepsze opakowanie Obal roku jest organizowany co roku przez czeskie stowarzyszenie opakowań SYBA, a laureaci automatycznie zostają zakwalifikowani do udziału w międzynarodowym konkursie opakowań WorldStar for Packaging. 

Oficjalne wręczenie nagród w konkursie Obal roku 2019 odbędzie się w ramach wieczornej gali podczas kongresu OBALKO w dniu 24 października w Pradze.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...