Nowo opracowane pudełko na zakupy z tektury falistej

30.07.2018 Obecnie zauważa się zmianę podejścia społeczeństwa do opakowań z tworzywa sztucznego. Budzi się świadomość ekologiczna i zapotrzebowanie na alternatywne rozwiązania, ponieważ plastikowa torebka powoli znika z rynku. Wiele sieci handlowych już teraz udostępnia swoim klientom podlegające recyklingowi pudełka na zakupy z tektury falistej zamiast skrzynek z plastiku wytwarzanego na bazie ropy naftowej. THIMM wspiera ten trend poprzez tworzenie nowych rozwiązań opakowaniowych, takich jak pudełka na zakupy z tektury falistej, udowadniając przy tym, że to pudełko może jeszcze więcej.

Pudełko na zakupy THIMM – stworzone na wzór tradycyjnej skrzynki z tworzywa sztucznego – składa się z dwóch wykrojów z tektury falistej, które są połączone na dnie. Część zewnętrzna z tektury o fali B działa przy tym według tej samej zasady co popularna skrzynka składana bez górnych klap z ukośnymi żłobieniami. Dzięki temu to pudełko na zakupy składa i rozkłada się w łatwy i elastyczny sposób.

Dzięki mechanizmowi składania pudełko zajmuje mniej miejsca podczas magazynowania, transportu i sprzedaży niż modele wykorzystywane do tej pory. Pudełko na zakupy THIMM jest nieduże, dzięki czemu klient może z łatwością rozłożyć je przy kasie i zapakować w nie łącznie 40 kilogramów. Po złożeniu na płasko to pudełko na zakupy jest o połowę niższe niż inne pudełka tego typu, a tym samym idealnie daje się schować do samochodu lub w piwnicy, ponieważ nie zajmuje wiele miejsca. Zawsze można wykorzystać je też ponownie, np. jako pudełko na szkło do utylizacji.

Duże powierzchnie boczne stanowią kolejną zaletę tego pudełka na zakupy: opcjonalnie można wykorzystać je na nadruk i do celów promocyjnych. W tym zakresie nie ma żadnych ograniczeń dla reklamy produktów.

Czy wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie? Szczegółowe informacje na temat pudełka na zakupy z tektury falistej można znaleźć tutaj.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.