Nowa marka: THIMM pack'n'display pakuje i eksponuje towar

02.04.2019 THIMM Verpackung i THIMM Display łączą się w ramach nowej marki THIMM pack'n'display. Te dwa obszary działalności wspólnie tworzą wyjątkową w branży kombinację technologiczną. Dzięki marce THIMM pack'n'display przed klientami otwierają się całkiem nowe możliwości.
Nowa marka: THIMM pack´n´display

Już sama nazwa „THIMM pack'n'display” wskazuje na zakres działalności nowej marki: THIMM pack'n'display pakuje, transportuje i eksponuje towary. Dzięki tej fuzji klienci mogą korzystać z zalet obsługi przez jeden wspólny dział sprzedaży. W ramach jednej marki scalone zostaną innowacje, kompetencje i inwestycje obu obszarów działalności. Do produkcji opakowań często stosowano fleksograficzny druk wstępny i bezpośredni, a w obszarze ekspozycji towarów – druk offsetowy. natomiast łącznikiem tych dwóch światów jest druk cyfrowy. Nowa marka THIMM pack'n'display skupia w sobie te wszystkie technologie druku. Ponadto marka łączy ustandaryzowane procesy fabryk opakowań ze złożonymi i indywidualnymi kompetencjami oddziałów specjalizujących się w ekspozycji towarów. Z tego względu nowa marka THIMM pack'n'display oznacza dla klientów uproszczone procesy i wygodę.

Rozwiązaniem, jakiego szuka klient, jest zawsze to najlepsze. Hasło marki „FREE TO BE YOUR BEST” zawiera w sobie zapewnienie o korzyściach dla klientów i obietnicę marki, obejmującą optymalizację rozwiązań dzięki pełnej swobodzie zaopatrzenia w surowce. THIMM pack'n'display cieszy się wolnością zakupu wszystkich surowców potrzebnych do tworzenia najlepszych produktów. W ten sposób nowa marka daje klientom nie jakieś, lecz najlepsze rozwiązanie.

Szczegóły na temat naszej nowej marki można znaleźć w zakładce „Obszary działalności” lub w komunikacie prasowym. Na dalsze pytania dotyczące marki chętnie odpowiemy osobiście.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.