Nagroda WorldStar Packaging Award 2021 dla opakowania na designerską lampę firmy THIMM

26.01.2021 Opakowanie na designerską lampę przekonało jury Światowej Organizacji Opakowań (WPO) i zdobyło nagrodę WorldStar Packaging Award 2021.

WorldStar Packaging Award to międzynarodowe wyróżnienie. Mogą je zdobyć tylko opakowania i ekspozytory, które zostały już wcześniej wyróżnione w krajowym konkursie opakowań. Zwycięzcę, który tym samym należy do „najlepszych z najlepszych”, ocenia odpowiednie jury zgodnie z kryteriami celu, innowacji i designu graficznego.

Opakowanie na lampę designerską zwyciężyło w kategorii elektronika. Do rywalizacji międzynarodowej zakwalifikowało się dzięki udziałowi w czeskim konkursie Opakowanie roku 2020. Jury konkursu zainteresował jego minimalistyczny wygląd i design, który pozwala wyróżnić się zapakowanemu produktowi.

Uroczystość wręczania wyróżnionych nagród WorldStar Packaging Award w tym roku będzie się odbywać online.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...