Nadruk zawiera niewidoczny kod dla aplikacji

09.01.2019 Nadruk na nowym ekspozytorze stworzonym dla należącej do firmy Fresh Nuts GmbH marki Meray zawiera kod z danymi dla aplikacji. Kody tego typu są niewidoczne dla ludzkiego oka i można odczytać je podłączonym do Internetu smarfonem lub tabletem.

Nadruki mogą służyć do komunikacji z potencjalnymi klientami w handlu detalicznym. THIMM stworzył dla firmy Fresh Nuts, producenta orzechów i suszonych owoców, ekspozytor z niewidocznymi znakami wodnymi na nadruku. Takie cyfrowe kody można odczytać za pomocą smartfona lub tableta: w tym celu potrzebna jest bezpłatna aplikacja LinkReader, która jest dostępna dla systemu iOS i Android. Za pomocą aparatu urządzenia końcowego można zeskanować nadruk i wejść do wirtualnego świata marki Meray. Dzięki temu klienci mają możliwość obejrzenia filmików informacyjnych i reklamowych dotyczących nowego musli bezpośrednio w sklepie. Kod z danymi dla aplikacji nie ma przy tym wpływu na wygląd nadruku.

Firma Fresh Nuts GmbH w ramach marki Meray wprowadziła na rynek nowe musli. Premierze produktu na rynkach – w przeważającej części – etnicznych towarzyszyły ekspozytory oraz degustacje. Ekspozytory z inteligentnymi nadrukami są obecne w sklepach na terenie całej Europy od października.

Przeczytaj więcej informacji w naszym komunikacie prasowym.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.