Konkurs mundialowy z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji

22.05.2018 Punktualnie w momencie rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 14 czerwca 2018 r. możesz wygrać wspaniałe nagrody w konkursie mundialowym pod adresem www.top-packaging.pl/pilka-nozna: Zgłoś się po prostu do udziału w konkursie mundialowym i dokonaj wygodnie typowania online. Udział w konkursie mundialowym jest bezpłatny.
Konkurs mundialowy z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji

Udział w konkursie mundialowym mogą wziąć wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat. Po zgłoszeniu fani piłki nożnej mogą oddawać swoje głosy do pięciu minut przed pierwszym gwizdkiem. Prosimy o podanie dokładnego wyniku po serii rzutów karnych. Dopiero po upływie czasu przeznaczonego na typowanie fani mogą zobaczyć wzajemnie swoje odpowiedzi.

Poza typowaniem dla danych par meczowych konkurs mundialowy obejmuje dwa pytania bonusowe, które na koniec mogą zadecydować o wyniku: Która drużyna wystawi gracza o największej liczbie bramek? Kto zostanie mistrzem świata?

Udział w konkursie mundialowym jest bezpłatny. W konkursie mundialowym 2018 czekają wspaniałe nagrody z tektury falistej: stołek, instrument muzyczny i pojemnik chłodzący to tylko kilka z nich. Informacje o wszystkich nagrodach w naszym konkursie mundialowym znajdziesz pod adresem www.top-packaging.pl/pilka-nozna. Zarejestruj się już teraz. Wytypuj i wygraj!

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.