Kieruj się INSTINCTEM

19.09.2018 Kieruj się INSTINCTEM: Wyjątkowy design dla wyjątkowych produktów. Nowe eko-przekąski z owadów – umieszczone w punkcie sprzedaży w zgodnym z zasadami zrównoważonego rozwoju standzie reklamowym typu lama.

Jadalne batoniki z owadów? W pierwszej chwili brzmi to dziwnie. Młoda firma Bearprotein GmbH odważyła się wprowadzić taki produkt. Z powodzeniem! Pod marką INSTINCT sprzedawane są batoniki z owadów, tak zwane eko-przekąski z owadów. THIMM opracował stand reklamowy typu lama na wprowadzenie tych produktów, nawiązujący designem do nazwy firmy i produktów. Nasz stand reklamowy typu lama przekonuje jako element dekoracyjny i handlowy z miejscem na towary w regionalnych sklepach specjalistycznych ze zdrową żywnością. Dowiedz się więcej na stronie naszego produktu lub pod adresem www.yourinstinct.de.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.