Inteligentne rozwiązanie - ekspozytory SRP dla Deli Reform

30.10.2019 Marka Deli Reform specjalizuje się od 60 lat w produkcji smarowideł i margaryn roślinnych z tłuszczów i olejów nieutwardzonych. Marka Deli Reform, należąca do spółki Walter Rau Lebensmittelwerke GmbH z siedzibą w Hilter am Teutoburger Wald, używa do produkcji wyłącznie surowców najwyższej jakości. Deli Reform korzysta w produkcji tylko z energii odnawialnych. Takie zorientowane na zrównoważony rozwój działanie Deli Reform realizuje wspólnie z THIMM w segmencie opakowań i ekspozytorów towaru z ekologicznej tektury falistej.
Skuteczne kreowanie wizerunku marki i systemowa prezentacja towarów za pomocą ekspozytorów SRP i opakowań regałowych dla Deli Reform

Celem współpracy Deli Reform i THIMM było uzupełnienie prezentacji towaru na półce o koncepcję ekspozycyjną dla punktów sprzedaży, która byłaby łatwa w obsłudze, skierowana do odpowiedniej grupy docelowej i skuteczna. Ekspozytor SRP dla Deli Reform daje się łatwo złożyć poprzez układanie w stosy standardowych tacek, będąc optymalnym uzupełnieniem dodatkowej ekspozycji towaru.- Ekspozytor SRP dla Deli Reform dodatkowo rozszerza lokowanie produktu w handlu, oprócz stosowanych na regale standardowych tacek.

Prezentacja na regale i dodatkowa ekspozycja na ekspozytorach SRP z indywidualnie projektowanymi "narożnikami ekspozytora" przyciąga uwagę konsumentów i podnosi postrzeganie marki Deli Reform w punkcie sprzedaży. Zintegrowane narożniki do układania w stosy standardowych tacek ułatwiają montaż ekspozytorów SRP oraz zapewniają wysoką stabilność stosu i stateczność. Po sprzedaży towaru wykonane w 100% z ekologicznej tektury falistej standardowe- tacki Deli Reform można łatwo poddać recyklingowi.

Szczególne znaczenie ma nie tylko współdziałanie opakowania i ekspozytora, lecz również kombinacja technik drukarskich. Ułożone w stosy standardowe tacki są zadrukowane techniką poddruku- fleksograficznego, a "narożniki ekspozytora" techniką druku cyfrowego najwyższej jakości. Obrazy wysokiej rozdzielczości, realizowane przy użyciu obu technik drukarskich, podkreślają skuteczną prezentację marki Deli Reform. Kolorystyka produktu znajduje swoje odwierciedlenie we wzornictwie opakowania, podnosząc rozpoznawalność marki Deli Reform. "Narożniki ekspozytora" można indywidualnie projektować na potrzeby limitowanych serii, np. konkursy i akcje promocyjne.

Dowiedz się tu więcej o ekspozytorach SRP i opakowaniach Shelf-Ready dla Deli Reform.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...