Idealna prezentacja towarów na wiosnę

13.04.2018 Ekspozytor stały o długiej żywotności na letnie doniczki z tektury nadaje się idealnie do zastosowania w centrach ogrodniczych i kwiaciarniach. Dzięki zastosowaniu metalu i tworzywa sztucznego jest odporny na wilgoć, w związku z czym może stać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Długi opis: Dzięki wszechstronności i możliwości ponownego zastosowania ekspozytory stałe są chętnie wykorzystywanym dodatkowym miejscem ekspozycji. Do prezentacji towarów lub autoprezentacji jako reklama wizerunku – mogą być wykorzystywane w różnych branżach na różne produkty i marki.
Aby wprowadzić na rynek produkt w postaci tekturowych doniczek marki „Cupies”, firma THIMM opracowała ekspozytor stały w postaci stojaka. Zaleta? Ekspozytor obraca się o 360 stopni, w związku z czym klient ma do niego dostęp z każdej strony.

Dowiedz  się więcej o ekspozytorach stałych na "Cupies".

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.