German Brand Award 2019 – nominacja dla marki CARTONARA®

10.04.2019 Należąca do THIMM marka CARTONARA® została w tym roku nominowana do konkursu Excellent Brands, który przeprowadzany jest w ramach German Brand Award i w którym wyróżniane są najlepsze marki produktowe i usługowe branży.

Nominowana, należąca do THIMM marka CARTONARA® to sklep internetowy ze standardowymi opakowaniami i akcesoriami wyróżniającymi się wartością dodaną. Poprzez platformę CARTONARA® rodzinne przedsiębiorstwo THIMM położyło kamień węgielny pod cyfrowe modele biznesowe w branży opakowań. Ponadto marka ta dodatkowo pozycjonuje Grupę THIMM w zakresie e-commerce.

Sklep na stronie www.kartonara.de oferuje firmom i klientom prywatnym standardowe opakowania i akcesoria z wartością dodaną. Sprzedawane produkty to opakowania kartonowe, składane pudełka i opakowania wysyłkowe, wyściółki, wypełniacze i materiały przeprowadzkowe oraz akcesoria do opakowań i przeprowadzek.
German Brand Award odkrywa i prezentuje wyjątkowe trendy. Zasięg brutto, wynoszący około 300 mln kontaktów rocznie i pozytywny oddźwięk wśród firm, agencji i usługodawców świadczą o wysokim poziomie prezentowanych marek i ich komunikacji.
Zwycięzców German Brand Award wyłania jury składające się z wybitnych ekspertów, będących przedstawicielami świata gospodarki i nauki. Jury ocenia marki pod kątem różnych kryteriów, którymi są na przykład samodzielność i niepowtarzalny charakter marki, trafność przekazu, innowacyjność, zrównoważony rozwój, potencjał na przyszłość i sukces ekonomiczny. Rozdanie nagród German Brand Award odbędzie się w czerwcu 2019 r. w Berlinie.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.