Firma THIMM pack’n‘display zdobyła dwie nagrody w prestiżowym konkursie

26.11.2021 Rozwiązania opakowaniowe firmy THIMM pack’n’display odniosły sukces w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu Gwiazda Reklamy 3D. Nagrodzone zostały dwa pomysłowe opakowania z tektury falistej. Uroczyste wręczenie nagród nastąpiło 25 listopada w ramach wydarzenia POPAI DAY 2021, które odbywało się w centrum kongresowym O2 Universum w Pradze.

Gwiazda Reklamy 3 D to konkurs, który organizowany jest przez środkowoeuropejski oddział stowarzyszenia POPAI. Stanowi on przegląd pomysłowych artykułów reklamowych i prezentowych oraz umożliwia zapoznanie się z branżą reklamy 3D, której znaczenie w porównaniu z klasycznymi mediami stale rośnie.

W konkursie Gwiazda Reklamy 3D firma THIMM pack’n’display zwyciężyła w kategorii „Opakowanie reklamowe lub prezentowe i obwoluta”. Pierwsze miejsce zajęło Opakowanie na żywność z drugim życiem, w którym dzięki tekturze falistej foodWave® | heatproof klient może upiec produkt mięsny, po czym w kilku prostych krokach przekształcić opakowanie w doniczkę na kwiaty. Zaszczytne trzecie miejsce w tej samej kategorii zajęło Opakowanie prezentowe na książkę kucharską uczestniczki telewizyjnego show Master Chef Czechy, które w sekundę można zamienić w pudełko na przepisy. Opakowanie zawiera dodatkowo części do złożenia podstawki z tektury falistej, która doskonale sprawdza się podczas gotowania.

„Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasze tegoroczne rozwiązania opakowaniowe z tektury falistej nawiązują do naszych osiągnięć w poprzedniej edycji konkursu”, mówi Leoš Máslo, project manager POS&POP firmy THIMM pack’n’display, i jednym tchem dodaje: „Bardzo cenimy sobie te nagrody, które stanowią dowód na kreatywność i entuzjazm naszych konstruktorów”.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...