Ekspozytory POS wygrywają trzy nagrody POPAI w kategorii "Uroda i zapachy"

09.05.2019 Trzy ekspozytory POS firmy THIMM zostały nagrodzone w kategorii "Uroda i zapachy" w tegorocznym konkursie POPAI D-A-CH. Upragnione statuetki Indian dla nagrodzonych ekspozytorów POZ wręczono 8 maja we Frankfurcie.

Ekspozytor POS dla firmy Mäurer & Wirtz

Złoto dla ekspozytora POS na zapach “4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander” firmy Mäurer & Wirtz, który jest ozdobiony małymi dziełami sztuki autorstwa hiszpańskiego ilustratora Gabriela Moreno, doskonale ilustrującymi ten zapach. Ekspozytor POS został wykonany z lnianego obicia, prawdziwego drewna i uszlachetnionego papieru, co wyraźnie podkreśla jego ekskluzywność.

Ekspozytor POS dla Elizabeth Arden

Srebro dla ekspozytora POS na produkty do koloryzacji włosów z serii „Revlon ColorSilk“. Opracowany dla Elizabeth Arden ekspozytor POS był wykorzystywany w Niemczech wyłącznie w sklepach sieci Rossmann. Ekspozytor POS zapewnił dużą rozpoznawalność produktu i marki. Dodatkowo display pozwolił na przejrzyste i ustrukturyzowane rozmieszczenie produktów do koloryzacji i ich dużą stabilność.

Ekspozytor POS dla Weledy

Brąz dla ekspozytora POS na kosmetyki naturalne firmy Weleda.
Kolejny brąz dla ekspozytora POS na kosmetyki naturalne firmy Weleda. Ten duży ekspozytor POS na artykuły kosmetyczne ma budowę modułową. Ekspozytor POS posiada 15 różnych przedziałek. Ze względu na różnorodność sprawia wrażenie systemu typu "sklep w sklepie".

Organizacja Point of Purchase Advertising International (w skrócie: POPAI) wyróżnia od ponad 50 lat najlepsze ekspozytory POS statuetkami w kształcie Indianina. Szczegółowe informacje na temat naszych ekspozytorów POS w tym konkursie znajdą Państwo w naszym komunikacie prasowym.

/ 3
  • Ekspozytor POS na perfumy
  • Ekspozytor POS na kosmetyki naturalne
  • Ekspozytor POS na produkty do koloryzacji włosów

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.