Ekspozytory dla punktów sprzedaży wyróżnione międzynarodowymi nagrodami!

05.10.2018 W ramach konkursów branży opakowaniowej wyróżnione zostały dwie konstrukcje THIMM, będące ekspozytorami dla punktów sprzedaży na artykuły spożywcze. Ekspozytor dla punktów sprzedaży na zestawy do pieczenia Sanella (wraz z opakowaniem zewnętrznym i foremką do pieczenia z tektury falistej) zdobył tytuł Obal roku i Niemiecką Nagrodę dla Najlepszych Opakowań. Również ekspozytor dla punktów sprzedaży zaprojektowany dla ekologicznej piekarni Zemanka otrzymał nagrodę Obal roku (Opakowanie Roku).

Ekspozytory dla punktów sprzedaży z tektury falistej lub tektury litej stanowią dodatkowe miejsce ekspozycji towaru, stosowane w sklepach detalicznych. Przyciągają uwagę klientów, wyróżniają produkty wśród konkurencyjnych i wzmacniają przekaz marki. W handlu detalicznym stosuje się przy tym różne rodzaje ekspozytorów na towar, np. ekspozytory paletowe, podłogowe lub naladowe.  

Ekspozytor dla punktów sprzedaży na zestawy do pieczenia Sanella

Ekspozytor dla punktów sprzedaży na zestawy do pieczenia Sanella to ekspozytor paletowy z tektury. Konstrukcja pozwala na umieszczenie go na ćwierć- lub półpalecie, ponieważ ten ekspozytor PoP ma kształt ciasta, który wizerunkowo idealnie pasuje do zestawów do pieczenia. Poszczególne jednostki opakowaniowe tworzą kawałki ciasta na ekspozytorze dla punktów sprzedaży. Ponieważ opakowania są samonośne, do stworzenia ekspozytora wystarczyło tylko kilka elementów. Dzięki temu zużyto minimalną ilość materiału, co miało wpływ na obniżenie ceny produktu.

Ekspozytor dla punktów sprzedaży dla ekologicznej piekarni Zemanka

Firma THIMM stworzyła dla czeskiej piekarni ekologicznej Zemanka ekspozytor PoP służący do degustacji w handlu detalicznym. W tym ekspozytorze dla punktów sprzedaży można ustawić wypieki, a na tablicy zapisać dodatkowe informacje na temat oferowanych produktów. W ekspozytorze dla punktów sprzedaży przewidziano również miejsce na materiały informacyjne i akcesoria. Zapraszamy do zapoznania się z technicznymi zaletami ekspozytora dla punktów sprzedaży na artykuły spożywcze.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.