Ekspozytor na napoje alkoholowe doceniony przez jury: tuk-tuk zdobywa nagrodę POPAI Award

27.05.2019 Kolejny ogromny sukces firmy THIMM: jury międzynarodowego konkursu POPAI D-A-CH Awards nagrodziło kreatywny, zaprojektowany dla Hardenberg-Wilthen AG ekspozytor na napoje alkoholowe w postaci tuk-tuka brązową statuetką Indianina w kategorii „Napoje”. Ten ekspozytor na napoje alkoholowe stanowi w punkcie sprzedaży wyjątkowo kreatywną scenografię dla marki alkoholi Opihr Oriental Spiced Gin. Wręczenie nagród odbyło się 8 maja podczas dużej gali we Frankfurcie.
Ekspozytor na napoje alkoholowe Opihr Oriental Spiced Gin firmy Hardenberg-Wilthen AG

Ekspozytor na napoje alkoholowe o dużej skuteczności reklamowej: pomysł na tuk-tuka

Aromatyczny gin cieszy się obecnie ogromną popularnością. Bardzo modne są na przykład moderowane degustacje, podczas których uczestnicy mają okazję spróbować wielu różnych rodzajów ginu. Niezwykłymi walorami smakowymi charakteryzuje się również Opihr Oriental Spiced Gin dolnosaksońskiego producenta alkoholi Hardenberg-Wilthen AG. Jak wskazuje sama nazwa, w tym ginie odnaleźć można całe bogactwo azjatyckich aromatów, a dokładnie: aromatów historycznego korzennego szlaku.

Wyjątkowy produkt wymaga wyjątkowej sceny, a zadaniem ekspozytora jest przyciągnąć uwagę jak największej liczby klientów w punkcie sprzedaży. Z tego względu firma THIMM położyła szczególny nacisk na to, aby ekspozytor na te alkohole ściśle nawiązywał do samego produktu. Pomysłu dostarczył sam gin i jego specjalny, orientalny aromat przywodzący na myśl kraje z korzennego szlaku. W związku z tym projektanci stworzyli ekspozytor w postaci typowego dla Indii tuk-tuka. Trójkołowa autoriksza wyróżnia się egzotycznym wyglądem i jest bardzo rozpoznawalna, a ponadto jako ekspozytor na napoje alkoholowe celowo budzi skojarzenie z orientalną nutą ginu tej marki.

Przy użyciu niewielu materiałów tradycyjny ekspozytor na napoje został przekształcony na zwracający na siebie uwagę tuk-tuk ekspozycyjny o indyjskim charakterze. Wyprodukowano kolorową otoczkę palety, a w jej przedniej części zawieszono wykrój z konturowymi wytłoczeniami. Powstały w ten sposób niezamknięty pierścień można bez problemu ustawić wokół dostępnego ekspozytora 1/4 Chep.

Dalsze informacje na temat ekspozytora na napoje alkoholowe dla Hardenberg-Wilthen można znaleźć w naszym komunikacie prasowym. W ramach POPAI-Awards 2019 firma Thimm otrzymała również innych wyróżnień.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.