Ekologiczny artykuł reklamowy z tektury falistej: kieszeń do ładowania smartfonów

21.03.2019 Artykuły reklamowe z tektury falistej są ekologiczne, niedrogie i niezwykle kreatywne: firma THIMM opracowała tekturową kieszeń do ładowania jako przyjazny dla środowiska artykuł reklamowy 2 w 1, który został wyróżniony nagrodą Promotional Gift Award 2019 w kategorii „Artykuły upominkowe”.
Ekologiczny artykuł reklamowy z tektury falistej: kieszeń do ładowania smartfonów

W ramach tego międzynarodowego konkursu już od 2003 roku nagradza się kreatywne i odważnie zrealizowane artykuły promocyjne. W tym roku w kategorii artykułów reklamowych zwyciężyła ekologiczna kieszeń do ładowania z tektury falistej.

Jest ona przystosowana do wszystkich powszechnie dostępnych smartfonów i smartwatchy, a w branży hotelarskiej ma dodatkową wartość: można używać jej bowiem jako zawieszki na drzwi „Nie przeszkadzać” lub „Proszę posprzątać” podczas pobytu gościa w hotelu. Odjeżdżając, goście mogą natomiast zabrać ją ze sobą i wykorzystać jako kieszeń do ładowania. W kieszeni podczas ładowania można schować smartfon i smartwatch, a także kabel do ładowania. Całość bezpiecznie mocuje się do gniazdka.

Do produkcji tego ekologicznego artykułu reklamowego zastosowano najdrobniejszą falę, dzięki czemu kieszeń można zadrukować z obu stron. Zachęcamy do skorzystania z elastycznych możliwości projektowych, dzięki którym artykuł można dostosować do swoich potrzeb, tworząc w ten sposób skuteczny, ale ekologiczny środek reklamy. Ten artykuł reklamowy może stać się tablicą reklamową firmy w dosłownym tego słowa znaczeniu!

Potrzebują Państwo ekologicznych rozwiązań w celu wypracowania sukcesu reklamowego? Zachęcamy do zakupu artykułów reklamowych bezpośrednio od producenta ekologicznej tektury falistej i zapewnienia sobie korzystnej ceny. Zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się z indywidualną ofertą.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.