Dwa wyróżnienia w ramach WorldStar Packaging Award 2018

11.12.2017 Firma Thimm zdobyła wyróżnienia WorldStar Packaging Award za opakowanie prezentowe THIMM Multipack | gift oraz uniwersalną podkładkę umożliwiającą unieruchomienie produktu THIMM ePack I protect. Rozdanie nagród odbędzie się 2 maja 2018 roku w australijskim Queensland.

Opakowanie prezentowe THIMM Multipack | gift dla browaru Ferdinand
Wyróżnione opakowanie prezentowe mieści w sobie sześć butelek piwa, kufel i artykuły marketingowe browaru Ferdinand. Projektanci umieścili kufel pośrodku opakowania w taki sposób, że jego ucho służy jako uchwyt opakowania. Konstrukcja jest tak przemyślana, aby wystające ucho było zabezpieczone na czas transportu i przechowywania. To opakowanie prezentowe nadaje się do układania w stosy i nie jest klejone. Dodatkowo na zewnętrznych ścianach znajdują się wyjmowane podstawki.

Uniwersalna podkładka THIMM ePack | protect umożliwiająca unieruchomienie produktu
Uniwersalna podkładka z tektury falistej dzięki elastycznym paskom niezawodnie zabezpiecza produkty o różnych kształtach i ciężarach. Opatentowana uniwersalna podkładka THIMM ePack | protect zabezpiecza urządzenia elektroniczne i inne wrażliwe produkty przed fizycznymi obciążeniami transportowymi każdego rodzaju. Dzięki temu konieczność zastosowania wielu różnych rodzajów opakowań można zredukować do tej jednej zmiennej podkładki. W ten sposób obniżeniu ulegają także koszty logistyczne, magazynowe i materiałowe.

Na naszych stronach produktowych znajdują się dane techniczne i informacje o innych zaletach opakowania prezentowego THIMM Multipack | gift oraz uniwersalnej podkładki umożliwiającej unieruchomienie produktu THIMM ePack | protect.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.