Dwa rozwiązania opakowaniowe firmy THIMM zdobywają nagrodę WorldStar Packaging Award 2022!

15.12.2021 Praktyczny i trwały ekspozytor oraz Eko-fix na butelki przekonały jury światowej organizacji opakowań (World Packaging Organization) do przyznania nagrody WorldStar Packaging Award 2022.

WorldStar Packaging Award jest międzynarodową prestiżową nagrodą o ponad pięćdziesięcioletniej tradycji. Do tej renomowanej nagrody kwalifikują się tylko opakowania i ekspozytory, które wcześniej wygrały w krajowych konkursach opakowań — np. w czeskim konkursie Opakowanie roku. Zwycięskie opakowania z krajowych konkursów na całym świecie są porównywane przez jury na podstawie różnych kryteriów, w tym zrównoważonego rozwoju, ochrony produktu, kreatywności oraz innowacyjności.

Zwycięskie opakowania, w tym dwa rozwiązania opakowaniowe/ekspozycyjne firmy THIMM, zostały zaprezentowane w środę 15 grudnia 2021 r. W kategorii Materiały i komponenty opakowaniowe zwyciężyło mocowanie do butelek Eko-fix, które jest bardziej zrównoważoną wersją mocowań styropianowych stosowanych w transporcie towarów delikatnych. Jurorów przekonał również praktyczny i trwały ekspozytor na produkty do higieny jamy ustnej, który zdobył nagrodę w kategorii Miejsce sprzedaży.

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w maju 2022 roku podczas targów IPACK-IMA w Mediolanie.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...